Blog > Komentarze do wpisu

Gra w domu

W domach mamy możliwość pograć z przyjaciółmi oraz z rodziną. Nie trzeba wychodzić z domu, aby rozegrać interesującą partię szachów. Myślę, że warto poświęcić troszeczkę czasu na grę z przyjaciółmi, aby następnie móc z powodzeniem wystąpić w turnieju szachowym.

Dowolna liczba pól może nastąpić, ale tylko w kierunku pionowym i poziomym, nie pchać. Mówi się, że nie jest właściwe w celu dostosowania ich do gry zbyt wcześnie, ale jeśli nie, należy oczekiwać silnego marionetkę. Większość z otwartych linii szachowe "jak", czyli te linie, które nie są dostępne dla innych sztuk. Do 14 pola może wystąpić. Wyjątkowy etap roszady . Wieża jest sekund najpotężniejszym przywódcą po manekina. Szachy chess wartość jest równa około 5 stóp, zgodnie wykluczyć. Jasne otwarcie A1 i H1, ciemne i strona A8 i H8 z pola dalej. Zwykle nie grać zbyt szybko, ponieważ samotny bastion położony w łatwy do czyszczenia łatwo zaatakować. Jeśli funkcjonariusz jest łatwo gra w szachy zmienić na przedmurze, jakość cierpi Bastion strona przegrywająca.

Gra w szachy

Dowolna liczba pól może nastąpić, ale tylko w kierunku pionowym i poziomym, nie pchać. Mówi się, że nie jest właściwe w celu dostosowania ich do gry zbyt wcześnie, ale jeśli nie, należy oczekiwać silnego marionetkę. Większość z otwartych linii szachy "jak", czyli te linie, które nie są dostępne dla innych sztuk. Do 14 pola może wystąpić. Wyjątkowy etap roszady . Wieża jest sekund najpotężniejszym przywódcą po manekina. Wartość jest równa około 5 stóp, zgodnie wykluczyć. Jasne otwarcie A1 i H1, ciemne i strona A8 i H8 z pola dalej. Zwykle nie grać zbyt szybko, ponieważ samotny bastion położony w łatwy do czyszczenia łatwo zaatakować. Jeśli funkcjonariusz jest łatwo zmienić na przedmurze, jakość cierpi Bastion strona przegrywająca.

Nazwie "szach" read: dwa kwadraty w poziomie i jeden w pionie (lub odwrotnie). Ponieważ nie ma określonego czasu, w którym rycerz, mogą one jedynie początek i koniec pola (tj. nie "postęp", ale skacze), nie ma "przeszkody mat" talk. Rycerz jest tylko krokiem w ograniczeniu potencjału, jeśli tabela jest w rogu lub krawędzi i jest otoczony przez swoich rysunkach. Strona szachowa. Szachowy rycerz to tylko dwa puste stanowisko Zarząd może, w centrum do 8. Jak wskazano na schemacie może być wyświetlany. Ze względu na charakterystykę przepływu dziedzinie kawalerii siły wyjścia i przeznaczenia są zawsze obok koloru. Wynika stąd, że począwszy od pola tego samego koloru, zawsze jest jeszcze pole, tylko przeciwnie kolorowe pole, aby uzyskać nieparzystą liczbę kroków. Aby inaczej bardzo zwinny kawalerię do punktu wyjścia sąsiedniego pola w skomplikowanych manewrów kilka kroków, które należy podjąć. Gra rozpoczyna się w dwa światła i dwa ciemne-Knight na pokładzie. Dwa kawaleria nie może sama szachy króla, ale król własnej udziela się na matę, chyba że przeciwnik ma pionka, z którym, aby poruszać. Odpowiednik pionek rycerz trzech. Wynika stąd, że jest ona równa przyczepy, ale rzeczywista wartość ich stopy i inne struktury na charakter pracy określa.

piątek, 29 marca 2013, szachyxx

Polecane wpisy